Chcesz mieć pełny dostęp?
Zaloguj się
Jak nie masz jeszcze konta to możesz za darmo się zajerestrować

[Program] Adobe Photoshop CS6

Problemy dotyczące sprzętu i oprogramowania
Awatar użytkownika
Don Vito
Admin
Posty: 155
Rejestracja: 13 lip 2008, 17:07
Lokalizacja: sto(L)ca
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy
Kontakt:

[Program] Adobe Photoshop CS6

Post autor: Don Vito » 06 lip 2017, 1:31

Jeden z najpopularniejszych programów graficznych, wykorzystywany również przez profesjonalistów, oferując rozbudowaną gamę funkcji i narzędzi do obróbki i tworzenia grafiki rastrowej.

Największą zaletą Adobe Photoshop jest jego funkcjonalność i ogromne możliwości edycji czy tworzenia obrazu. Za sprawą nakładania warstw, masek, filtrów, akcji oraz innych efektów można uzyskać zaskakujące wyniki niemożliwe do otrzymania w innych, mniej zaawansowanych, programach graficznych. Ponadto posiada liczne funkcje dedykowane tworzeniu grafik na potrzeby stron internetowych i animacji.

Od ponad dwóch dekad jest on nieustannie modyfikowany i ulepszany, poszerzając jego możliwości i funkcje. Od 2003 roku zaliczany jest do kolekcji Creative Suite (CS), zawierającej programy do projektowania grafiki, edycji wideo i aplikacji internetowych. Obecnie występuje w trzech edycjach – Elements, Standard i Extended, w różnych cenach w zależności od możliwości programu. Adobe Photoshop daje do dyspozycji także Adobe Bridge, ułatwiający w wizualny sposób zarządzać multimediami.

Nieukrywanym minusem programu jest oczywiście jego wysoka cena oraz fakt, że obróbka grafiki w dużym stopniu obciąża pracę komputera, co zwłaszcza widać przy starszym sprzęcie. Jednakże Adobe Systems oferuje wersje testowe programu na swojej oficjalnej stronie internetowej.

Adobe Photoshop działa w środowisku Windows i Mac OS i został przetłumaczony na 24 języki, w tym także polski.Jeden z najpopularniejszych programów graficznych, wykorzystywany również przez profesjonalistów, oferując rozbudowaną gamę funkcji i narzędzi do obróbki i tworzenia grafiki rastrowej. Największą zaletą Adobe Photoshop jest jego funkcjonalność i ogromne możliwości edycji czy tworzenia obrazu. Za sprawą nakładania warstw, masek, filtrów, akcji oraz innych efektów można uzyskać zaskakujące wyniki niemożliwe do otrzymania w innych, mniej zaawansowanych, programach graficznych. Ponadto posiada liczne funkcje dedykowane tworzeniu grafik na potrzeby stron internetowych i animacji. Od ponad dwóch dekad jest on nieustannie modyfikowany i ulepszany, poszerzając jego możliwości i funkcje. Od 2003 roku zaliczany jest do kolekcji Creative Suite (CS), zawierającej programy do projektowania grafiki, edycji wideo i aplikacji internetowych. Obecnie występuje w trzech edycjach – Elements, Standard i Extended, w różnych cenach w zależności od możliwości programu. Adobe Photoshop daje do dyspozycji także Adobe Bridge, ułatwiający w wizualny sposób zarządzać multimediami. Nieukrywanym minusem programu jest oczywiście jego wysoka cena oraz fakt, że obróbka grafiki w dużym stopniu obciąża pracę komputera, co zwłaszcza widać przy starszym sprzęcie. Jednakże Adobe Systems oferuje wersje testowe programu na swojej oficjalnej stronie internetowej. Adobe Photoshop działa w środowisku Windows i Mac OS i został przetłumaczony na 24 języki, w tym także polski.

Ukryta zawartość
Aby zobaczyć ukryty materiał wymagana jest rejestracja lub jak już posiadasz konto to zalogowanie.ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość