Chcesz mieć pełny dostęp?
Zaloguj się
Jak nie masz jeszcze konta to możesz za darmo się zajerestrować

Wróżki,magia,duchy itp.

Zjawiska sprzeczne z powszechnie przyjętymi zasadami
Sawin

Wróżki,magia,duchy itp.

Post autor: Sawin » 30 sie 2017, 23:49

Pytanie jest poważne:wierzycie w duchy,siły nadprzyrodzone itp.?Byliście kiedyś u wróżki?

Awatar użytkownika
Don Vito
Postawił piwo: 9 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

Post autor: Don Vito » 31 sie 2017, 0:52

Jak dla mnieduchy to zabobony dobrze wyglądające w filmach ;) Co do magii to poprostu sprytne triki. Moja wiara pod tym względem jest raczej zerowa.

PS. przenosłem temat do odpowiedniejszego działu.

karolinka777

Post autor: karolinka777 » 04 wrz 2017, 22:36

Wróżki to wyciąganie kasy, wszystkie przedstawienia to przedstawienia jak w teatrze pod publikę ustawiane :)
https://tablety24.pl

Awatar użytkownika
Ruta
Otrzymał  piwo: 2 razy

Post autor: Ruta » 30 paź 2017, 0:42

Można ująć to tak, że wierzę w duchy, ale nie te o których od razu się myśli. Że zjawy itd.
Wierzę raczej w energię, która oplata wszystko co nas otacza.

Jeśli chodzi o wróżby. Nigdy nie traktowałam ich jako wyroczni objawionej prawdy.
Sama stawiam karty, ale traktuję to jako obiektywną poradę.

Awatar użytkownika
Dakota
Otrzymał  piwo: 3 razy

Post autor: Dakota » 13 lis 2017, 17:47

Ja nigdy nie bylam u wrozki i nie wierze w tarota. Ale w duchy wierze. Nie raz do mnie ktos przychodzi, w sensie duchy, ktos z mojej rodziny, kto umarl. Moja sunia lub moj kotek patrza sie czasem w jeden punkt w powietrze, a nic tam nie ma. A ze to duchy mojej zmarlej rodziny wiem, bo przy przyjaznych nam duchach czlowiek nie odczuwa strachu. Za to raz przyszedl do mnie jakis inny duch, nie ktos z rodziny. Pamietam, ze siedzialam z bylym na kanapie i rozmawialismy, az nagle stol sie sam poruszyl i ruszal sie przez trzy sekundy. Moj byly tez to widzial, wiec mi sie nie wydawalo.

ODPOWIEDZ