Przyjazne linki na stronie hit czy kit?

Problemy i informacje dotyczące webmasteringu i programowania
Awatar użytkownika
Don Vito
Postawił piwo: 15 razy
Otrzymał  piwo: 7 razy

Przyjazne linki na stronie hit czy kit?

Post autor: Don Vito » 12 lis 2017, 15:00

Temat kierowany głównie do osób które prowadzą swoje strony, ale nie tylko. Czytjąc wiele branżowych artukułów zaczołem się zastanawiać? Każdy pisze, że przyjazne linki wpływają mniej lub bardziej na pozycje strony po szybkich oględzinach głównie w temacie for internetowych zauważyłem, że wiele topowych for nie korzysta z tej możliwości jednk są wysoko nie będę tu się rozpisywał na temat SEO bo zdaje sobie sprawę że wpływ na pozycje ma nie tylko to, pozatym od tego jest odrębny temat. Tak więc patrząc z pozycji kompletnego laika jak i osoby z tym związanej, jak uważacie czy przyjazne linki to hit i fatycznie coś dla wyszukiwarek znaczą (otrzymujemy dodtkowe "punkty" do pozycji)czy kit i mają na nas wpływ jedynie psychjologiczny(bo tak piszą to tak trzeba, bo łatwe, bo ładnie wyglądają itp.).

Ktoś ci pomógł postaw mu piwko :zdrowko:

Nie pomagam przez PW i e-mail :[

Awatar użytkownika
cyga
Otrzymał  piwo: 3 razy

Post autor: cyga » 15 lis 2017, 17:43

Podobno, jak to zwykle bywa, prawda tkwi pośrodku, czyli ani zbyt wiele zbyt szybko, ani w ogóle. A więc trzeba zdobywać takie linki powoli, stopniowo, z czasem.
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
- Albert Einstein

ODPOWIEDZ