Grupy (Rangi) na forum

Dział poświęcony organizacji forum
Awatar użytkownika
Don Vito
Posty: 213
Rejestracja: 13 lip 2008, 17:07
Postawił piwo: 15 razy
Otrzymał  piwo: 7 razy

Grupy (Rangi) na forum

Post autor: Don Vito » 31 sie 2017, 1:21


W tym temacie opisane będą wszystkie grupy na forum wraz z wymaganiami jakie trzeba spełnić aby się ją otrzymać. Dostęp do listu członków danej grupy dostępny jest na dole stronie głównej w części dotyczącej użytkowników online poprzez klinknięcie nazwy grupy
Administrator
Grupa najważniejsza należy do użytkowników którzy wnieśli znaczący wkład w działanie i funkcjonowanie forum obecnie brak możliwości dostania się do grupy
Moderatorzy
Grupa zajmująca się porządkiem na forum. Jest to druga po Administratorach najważniejsza grupa. Dla wybitnych użytkowników spełniających wymagania z tego tematu.
Uploader
Jest to osoba zajmująca się i dbająca o dział download. Użytkownik z tą rangą ma też uprawnienia do moderowania w dziale download. Zaraz po moderatorach oraz administratorach jest to trzecia najwyższa ranga na forum. Członkiem grupy można zostać poprzez sukcesywne uzupełnianie działu download. Obecnie jeszcze nie są określone zasady przyjmowania. Będą one opisane w oddzielnym temacie.
Promotor
Grupa dla osób które zaprosiły 10 lub więcej osób. Po osiągnięciu tej liczby zaproszonych należy zgłosić chęć członkostwa w grupie.
Przyjaciele


Poprostu przyjaciele forum do tej grupy trafiają użytkownicy, którzy mieli swój wkład w rozwój forum.
V.I.P
Poprostu bardzo ważni userzy. Otrzymają ją osoby ktore zajerejstrują się jako jubileuszowy user (tysięczny, dwutysięczny itd.)
Zasłużeni


Grupa dla userów którzy mieli swój wkład na forum. Jednak są od dłuższego czasu nie aktywni.


Ktoś ci pomógł postaw mu piwko :zdrowko:

Nie pomagam przez PW i e-mail :[

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości