leczenie bólów kręgosłupa

Pogaduchy o wszystkim i o niczym
kamilswiech

leczenie bólów kręgosłupa

Post autor: kamilswiech » 20 lut 2018, 9:43

Witam. Mam problem z bólem kręgosłupa i założę się że nie ja pierwszy i nie ja ostatni, ale ostatnio bóle zaczęły być tak mocne że poszłam z tym do swojego lekarza...Niestety trochę mnie zbył, przepisał jakieś przeciwbólowe i tyle. Fajnie, póki biorę lek jest okej, ale jak tylko przestaję ból w lędźwiach dalej wraca. I co teraz? Szukać jakiegoś fizjo? Prosić o skierowanie do ortopedy? Jakie macie pomysły, doświadczenia itp.?

medayca

Post autor: medayca » 16 mar 2018, 10:43

idź do innego lekarza, nie ma sensu się męczyć. Przeciwbólowe leczą tylko objawy a nie przyczyny.

robertkrajcarz

Post autor: robertkrajcarz » 20 mar 2018, 9:57

Nie ma chyba gorszych kontuzji niż te kolana...ja jestem po operacji łąkotki i rehabilitację będę chciał robić na Kartuskiej jak zwykle, gabinet Pomorski Rehabilitant, tak się nazywają. Jeszcze się na nich nie zawiodłem, wiedzą co robią,, można wyjątkowo szybko wrucić do zdrowia.

pardon

Post autor: pardon » 07 kwie 2018, 10:05

mam zwyrodnienie kręgosłupa i też miałem potworne bóle, na rehabilitację chodziłem i na szczęście szybko mi te zabiegi przyniosły ulgę, moim zdaniem najlepiej nie zwlekać kiedy coś zaczyna boleć tylko od razu trzeba iść do specjalisty po jakąś pomoc

ODPOWIEDZ