keratynowe prostowanie włosów

Dział dla pań
medayca

keratynowe prostowanie włosów

Post autor: medayca » 16 mar 2018, 10:49

Co sądzicie o keratynowym prostowaniu włosów? Znajoma robiła niedawno amazon keratin i sobie chwali, a ja myślę czy się też nie zdecydować, bo moje włosy są niesforne i trochę zniszczone. ciekawa jestem czy efekt rzeczywiście utrzymuje się tak długo?

luna

Post autor: luna » 16 mar 2018, 11:22

Interesowałam się tym kiedyś, ale temat jakoś mi tak umarł. Słyszałam, że jest skuteczne i daje świetne efekty, wygładza włosy. Dla mnie jak znalazł, bo farbuję, suszę i prostuję, czyli robię swoim włosom wszystko co złe, ale inaczej nie potrafię. Chętnie bym sobie poszła na taki zabieg, ale boję się trochę kosztów, bo to chyba do najtańszych nie należy... Widziałam też prostownice keratynowe, ale nie wiem na ile faktycznie mają dobre działanie, a na ile to tylko chwyt marketingowy.

Awatar użytkownika
Lullaby
Otrzymał  piwo: 1 raz

Post autor: Lullaby » 20 mar 2018, 14:51

Mam prostownice z keratyna i jak na moje potrzeby sprawdza się super

medayca

Post autor: medayca » 03 kwie 2018, 13:25

O prostownicy z keratyną nie słyszałam, ciekawe. Ale ja ogólnie rzadko prostuję włosy w domu, więc to chyba nie dla mnie. Ostatecznie zrobiłam sobie Amazon Keratin, tzn moja zaufana fryzjerka mi zrobiła ;) jak na razie jest genialnie, włosy są proste i gładkie i póki co się nie wypłukuje. Więc luna jak chcesz, to spróbuj, nie jest nawet bardzo drogo, ale to też chyba od salonu zależy.

ODPOWIEDZ